hydraulik pracyjący z połączeniem rurociągu

Od wielu lat prowadzę pogotowie hydrauliczne w Bydgoszczy. W ramach tej usługi działam 7 dni w tygodniu. Dojeżdżam do moich klientów w razie nagłych awarii dotyczących pękniętych rur, zaworów czy też cieknących kranów, toalet, itp. Lokalizuję wycieki i udrażniam kanalizację przy pomocy nowoczesnych oraz wydajnych urządzeń.

Doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na świadczenie usługi, jaką jest wykonywanie instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania.

DDziałam głównie na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. Jednak po wcześniejszym ustaleniu tego z klientem, mogą dojechać również w bardziej oddalone miejsca. Swoją ofertę kieruję do osób prywatnych oraz firm.

Posiadam duże doświadczenie w zawodzie. W trakcie długich lat swojej działalności miałem okazję współpracować z wieloma klientami. Pracowałem przy najróżniejszych awariach, także tych trudnych do usunięcia i wymagających skorzystania z zaawansowanych metod. Dzięki temu mogę obecnie podjąć się każdego zadania.

Dla moich klientów świadczę usługi hydrauliczne, kanalizacyjne i gazowe. Zajmuję się również serwisowaniem spłuczek i montażem mis WC.

Zachęcam do skorzystania z moich usług. Hydraulik awarie – Wiesław Rapacki.